ATİKER

Atiker bir yazılım olmakla birlikte aynı zamanda sizi dosya ve kağıt yığınlarından kurtaracak devasa bir yapıda tasarlanmış yazılım olmaktadır. Bir muhasebe yazılımı olarak kullanılan Atiker yazılımı, büyük ya da küçük tüm işletmelerin muhasebe verilerini depolan ve bu verileri kolay bir şekilde işlemenizi sağlayan önemli ve işlevsel bir yazılım olmaktadır.

İşletmenizde artık kağıt ve dosya yığınlarınızdan bıktıysanız sizlere Atiker yazılımı hakkında sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilir, siz de sanal arşivin tadını çıkararak verilerinizi daha kolay girebilir ve işleyebilirsiniz.

Atiker, uzman bir hizmet kapsamında tasarlanan bir yazılım platformu olmakla birlikte aynı zamanda siz kullanıcılara sahip olduğu modüller ve özellikler neticesinde oldukça fazla kolaylıklar sağlamaktadır. Hem enerjiden hem de zamandan tasarruf imkanı sunan Atiker, firmamızın uzman sınırını aştığı önemli hizmetlerindendir.

Dolayısıyla da eğer yazılım konusunda kararsız kaldıysanız ve Atiker konusunda bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız firmamız profesyonelliği ve uzman ekip bilgisini ayağınıza getirmektedir.

Atiker Yazılımının Özellikleri

Atiker yazılımı, geniş bir işlem yelpazesine sahip olmakla birlikte aynı zamanda birçok kolaylaştırıcı özelliğe de sahip olmaktadır.

Atiker Yazılımı;

  • Tablo tabanlı oluşturulmuş ofis programları sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde entegrasyon imkanı sunar.
  • Loglama özelliği sayesinde siz sistemden bilgi silseniz dahi Atiker yazılımı, silinen bilgileri perde arkasında gizli tutar.
  • Kolay kullanımlı menüsü sayesinde iş akışının hızlı ve akışkan olmasını sağlamaktadır.
  • Bildirim zamanlama özelliği sayesinde unutmamanız gereken tüm verileri zamanında sizlere bildirim göndererek hatırlatır. Böylece hiçbir kritik veriyi ya da durumu unutmazsınız.
  • Finans analizleri ve risk yönetimi gibi özel durumlara ait içerisinde özel ekranlar ve tablolar barındırır.

Atiker Yazılım Hizmetimiz İle 7/24 Teknik Destek

Atiker yazılım platformu, oldukça sade, kullanışlı ve bir o kadar da işlevsel bir yazılım hizmetimizdir. Firma olarak Atiker yazılım hizmetlerimizin arkasında dururken aynı zamanda tüm müşterilerimize Atiker yazılım üzerine 7/24 teknik destek imkanı sunmaktayız.

Herhangi bir yazılımsal sorun, aksaklık ve benzeri gibi olumsuz durumlarda firmamızın uzman teknik destek ekipleri sizlere en hızlı şekilde yardımcı olarak sorununuza müdahale edip çözüm önerileri üretmektedir.