Gaziemir Bilgisayar Notebook Servisi

Gaziemir Bilgisayar Notebook Servisi

Gaziemir bilgisayar notebook servisi olarak uzun yılların tecrübesine sahip olan firmamız, gerek bireysel sorunlarınız, gerekse kurumsal işletmelerinize dair sorunlarınızı, yüksek kalitede hizmet garantisiyle çözüyoruz. Teknolojinin son hızla gelişmesine bağlı olarak dünyanın her yanında bilgisayar kullanan kişi sayısı önlenemez bir şekilde yükselmektedir. Buna paralel olarak üretim ve tüketim mekanizmaları yeni sisteme uygun hale getirilmektedir. Günümüzde teknolojiye ayak uyduramayan kurum ve kuruluşlar büyük bir hızla yok olmanın eşiğine gelmektedir. Firmamız İzmir’in birçok semtinde olduğu gibi Gaziemir semtinde de en uygun fiyat ve hızlı servis anlayışıyla emsalsiz servis hizmetleri sunmaktadır.

Gaziemir bilgisayar notebook servisi hizmetleri Teknik bilgi ve deneyim gerektiren özel hizmetler sınıfında yer almaktadır. Firmamızda görev yapan uzman ekibimiz, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak niteliklere sahiptir. Firmamız tarafından masa üstü bilgisayarlarınıza yönelik servis hizmetleri arasında,

 • Arıza Tespit ve Bakımı,
 • Onarım,
 • Kurulum,
 • Uyarlama,
 • Güvenlik Amaçlı Yazılım Güncellemeleri
 • Teknik destek
 • Danışmanlık

Hizmetleri bulunmakta ve talepleriniz doğrultusunda aylık veya yıllık anlaşmalar çerçevesinde tüm ihtiyaçlarınızın temini ve sorunlarınızın çözümü sağlanmaktadır.

Gaziemir bilgisayar notebook servisi olarak sorunlarınızı çözmekle kalmayıp, yapacağınız çalışmalara uygun sistemler kurarak yol gösterici bir anlayışla gücünüze güç katıyoruz. Uzmanlarımızın denetiminde yapılan servis hizmetleri kapsamında, gerek yerinde servis, gerekse firmamızın tam donanımlı atölyelerinde yapılan tamir ve yenileme işlemleriyle ayrıcalıklı çözümlere imza atıyoruz. Bilgisayar ve notebook hizmetleri dahilinde, donanım ve yazılım sorunlarını en hızlı şekilde çözmek suretiyle hizmet veren firmamız, tüm marka ve model cihazlarınızın bakım onarım ve tamirat ihtiyaçlarında 7/24 hizmetinizdedir.

Gaziemir bilgisayar notebook servisi olarak İzmir’in her neresinde olursanız olun güven içerisinde hissetmenizi sağlıyoruz. Sorunlarınızın çözümlerine uygun olarak geliştirdiğimiz profesyonel yöntemlerle fark yaratan firmamız, bilgisayar ve notebook konusunda yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları kalıcı çözümlerle ortadan kaldırmaktadır. Arıza ve yenileme taleplerinizde kılı kırk yaran bir özenle hizmet üreten teknik ekibimiz,

 • Sistem Kurulumları,
 • Ana Kart Değişimleri,
 • Ekran Kartı Değişimi
 • Sistem Yükseltme,
 • Monitör tamiri,
 • Ram ve Sistem Yükseltme
 • Hard Disk ve Data Kurtarma İşlemleri

Büyük bir özen ve dikkatle yapılmakta, arıza sebebiyle etkilenen bilgisayar ve notebooklarınız ilk günkü gibi yüksek verimle çalışmaya devam etmektedir.

Bilgisayar ve Notebooklarınıza Uzman Servis Garantisi

Gaziemir bilgisayar notebook servisi ihtiyaçlarınızda, uzman ve güvenilir firma seçiminde titiz olmalısınız. Çünkü teknolojiye açılan pencereleriniz olan bilgisayarlar, gerek kişisel gerekse ticari faaliyetlerinizin olmazsa olmazıdır. Müşteri memnuniyeti ilkesini en önemli düstur olarak benimseyen firmamız, çağın gereklerine uygun bir şekilde teknolojiye ayak uydurmanıza olanak sağlamaktadır. İzmir’in geneline yaymış olduğumuz bilgisayar ve notebook servisimiz sayesinde teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak firma gelişiminizi dilediğiniz boyutlara taşıyabilirsiniz. Firmamız işletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda yeniliklerle geleceğe yönelik analizleri isabetli yapmanıza olanak sağlayan altyapı ihtiyaçlarınızı giderir.

Gaziemir bilgisayar notebook servisi her geçen gün değişen ve farklılaşan teknoloji dünyasına ayak uydurmanıza sağladığı desteklerle, ticari faaliyetlerinizde süreklilik sağlar. Günümüzde teknolojinin sağladığı yeni pazarlara açılarak sektörünüzde rekabetin belirleyicisi olabilirsiniz. Profesyonel çözümlerle tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap veren firmamız bilgisayar arızaları, yazılımlarla ilgili sorunlarınız ve bilgisayar kullanımıyla alakalı bilmek istediğiniz tüm ayrıntılarda her an yanınızdadır.

Birçok bilgisayar ve notebook kullanıcısının ortak şikayeti olan virüsten koruma yazılımları konusunda da destek alabileceğiniz firmamıza e-posta adreslerimiz, iletişim numaralarımız ve internet sitemiz üzerinden ulaşarak ihtiyacınız olan tüm hizmetlerle ilgili bilgi talebinde bulunabilir, en uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.