BİLGİSAYAR DESTEK

BİLGİSAYAR DESTEK

Bilgisayar teknik servis, bilişim araçlarının gerek iş yerlerinden gerekse evlerde yaygın bir şekilde kullanılması ile birlikte insanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmet sektörlerinden birisi haline gelmiştir.

Bilgisayar teknik servis konusunda alanında uzman olan ekibe sahip firmamız, bilgisayar teknik servis konusunda da sizlere kaliteden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmet sunmaktadır.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz, tüm marka ve model bilgisayarlarınızın ufak ya da büyük tüm sorunlarını uzman dokunuşlar ile kökten çözümler üreterek çözümlemektedir.

Bilgisayarlarınızın yazılım sistemlerinde ya da donanım sistemlerinde meydana gelen tüm arızaları uzman ekiplerimize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Bilişim alanındaki uzman ekiplerimiz bilgisayarlarınız üzerindeki tüm arızaları kalıcı çözümler ile sonuca bağlamaktadır.

Bilgisayar Teknik Servis İle Yerinde Hizmetlerimiz

Bilgisayar teknik servis olarak firmamız, bilgisayarlarınızdaki arızalar için kesin ve kalıcı onarım seçeneklerini ortaya koyarken aynı zamanda siz değerli müşterilerimize yerinde bilişim hizmetleri yani yerinde bilgisayar teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Bilgisayar teknik servis hizmetlerimiz şöyledir;

- Teknik destek ve bilgisayar kurulum hizmetleri,
- Bilgisayar ve laptop tamir hizmetleri,
- Çok katlı binalarda kablosuz ağ hizmetleri,
- Verileri hasar almış ya da silinmiş belleklerden veri kurtarma hizmetleri,
- Sistem güncelleme ve onarım hizmetleri,
- Virüs tarama ve bilgisayar temizliği hizmetleri,
- Hosting ve e-posta hizmetleri,
- Uzaktan bağlantı vasıtası ile teknik destek hizmeti,
- Windows ve ağ kurulum hizmetleri,
- Statik IP kapsamında DNS hizmetleri,
- Kamera ve güvenlik sistemleri üzerinde kurumlum ile 7/24 teknik destek hizmetleri ve
- Santral kayıt kurulum hizmetleri olmaktadır.

Bilgisayar teknik servis firması olarak firmamız, yukarıdaki hizmetler başta olmak üzere birçok bilişim hizmetini sizlere vakit kaybettirmenden yerinde sunmaktadır.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetimizin Kapsamı

Bilgisayar teknik servis firması olarak firmamız, sizlere geniş kapsamlı bir bilgisayar teknik servis hizmeti sunmaktadır. Öncelikle çağrı merkezi teknik destek hizmeti sunan firmamız, 7/24 sizlere teknik destek hizmeti sunmakla birlikte aynı zamanda sözleşmeli olarak bakım ve onarım teknik servis hizmetini de kurumsal firmalara sunmaktadır. Bilgisayarlarınızı koruma amaçlı düzenli bakım hizmeti sunan firmamız; montaj, kurulum ve alt yapı hizmetlerini de sizlere kaliteden ödün vermeden sunmaktadır.

Bilgisayar teknik servis firması olarak kurumsal bir şekilde sizlere bilişim hizmeti sunan firmamız, profesyonelliğin üst sınırlarında hizmet sunmakla birlikte makine kurulumunun yanı sıra makine kiralama, personel kiralama ve eğitim gibi hizmetleri de sizlere aynı özen ve kalitede sunmaktadır.