Bilgisayar Destek Hizmeti

Bilgisayar Destek Hizmeti

Notebook teknik servis, zaman içerisinde büyük bilgisayarların küçük çantalara girecek kadar küçülerek teknoloji harikası haline gelmesi ile önemli bir hizmet sektörü aline gelmiştir. İş hayatı başta olmak üzere evlerde de yaygın bir şekilde kullanılan notebook bilgisayarlar, tıpkı büyük bilgisayarlar gibi her işlevi yerine getirirken aynı oranda küçülerek taşınabilir haline gelmiştir. Firmamız, tüm notebook tamir talepleriniz için tüm beklentilerinizi profesyonel olarak karşılamaktadır.

Notebook teknik servis firmamız, büyük bilgisayarlarda olduğu gibi notebook bilgisayarlarınızda da meydana gelen arızaları profesyonel ekibi ile onarırken aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak notebook bilgisayar temini hizmeti de sunmaktadır.

Notebook bilgisayarlarınızı emin ellere teslim etmek ve notebook arızalarınızı kesin yöntemler ile çözüme kavuşturmak istiyor iseniz firmamız istediğiniz her an sizlere notebook teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Notebook Teknik Servis Hizmetlerimiz İle Notebook Bilgisayarlarınız Güvende

Notebook teknik servis firması olarak firmamız, notebook bilgisayarlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm taleplerinizi karşılayan alanında profesyonelliğin üst seviyesine çıkmış olan bir firmadır. Piyasa üzerinde diğer firmalar ile kıyaslandığında lider bir firma olarak göze çarpan firmamız, gerek tamir faaliyetleri gerekse yedek parça kalitesi ile oldukça güvenilir bir firma olmaktadır.

Notebook teknik servis olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin ürünleri en az sizin kadar önemsemekteyiz. Tüm marka ve model notebook bilgisayarların tamirini yapan firmamız, yedek parça değişiminde de oldukça itinalı davranmaktadır ve bu bağlamda firmamızın kullandığı tüm yedek parçalar orijinal ve garantili ürünlerdir.

Bu nedenle de notebook bilgisayarlarınızın adaptör, ana kart, ekran kartı, RAM ve hard disk gibi tüm önemli parçaları profesyonel teknik servis uzmanlarımız tarafından garantili ve orijinal olarak değiştirilmektedir.

Notebook Teknik Servis Hizmetlerimiz

Notebook teknik servis hizmetlerimiz, geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte aynı zamanda müşterilerin memnuniyet hedefi üzerine kurulmuş olmaktadır. Temelde notebook bilgisayarlarınızın onarım ve bakımı üzerinde kurulmuş olan firmamızın hizmetleri sadece notebook onarım ve bakımı ile sınırlı olmamaktadır.

Notebook teknik servis firmamız, notebook onarım ve bakımı gibi hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda;

- Notebook kurulumu,
- Windows, XP, Vista gibi tüm işlemcilerin kurulumu,
- Virüs temizlemesi ve tarama hizmeti,
- Düzenli güncelleme hizmetleri,
- Yerinde ağ kurulum hizmetleri,
- Ortak bilgisayarların birbirleri ile iletişim kurulması,
- Yazılımların güncelleştirilmesi gibi birçok hizmetin altına imzasını atmaktadır.

Notebook teknik servis firmamız, tüm bu hizmetleri orijinal ve garantili bir şekilde sizlere sunarken aynı zamanda siz değerli müşterilerimize de memnuniyeti garantilemektedir.