DONANIM TEKNİK SERVİS

DONANIM TEKNİK SERVİS

Donanım teknik servis hizmetimiz, evlerde bireysel olarak ya da iş yerlerinden kurumsal olarak kullandığınız tüm bilgisayar cihazlarının anakart, ekran kartı, hard disk, monitör ve benzeri gibi tüm donanım sorunlarını kalıcı ve etkili çözümler üreterek ortadan kaldırmak üzere sizlere sunduğumuz teknik servis hizmetlerimizden bir tanesidir.

Her ne karda donanımsal sorunlar bilgisayar üzerinde basit sorunlar gibi görülse de aksine büyük sorunlara neden olabilecek arıza çeşitleri olduğundan dolayı alanında uzman olan kişiler tarafından donanımsal arızaların giderilmesi bilgisayar için belki de hayati önem taşımaktadır.

Donanım teknik servis firması olarak firmamız, bilgisayar donanımı üzerine alanında uzman olan bir ekip ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. İster evinizde kullandığınız bireysel bilgisayar olsun ister iş yerinde kullanılan kurumsal bir bilgisayar olan uzman ekiplerimiz, profesyonel iş anlayışı ile bilgisayarlarınızın donanım arızalarını kökten çözüm yöntemleri ile sonuca kavuşturarak bilgisayarınızı size sağlam ve sorunsuz bir şekilde teslim etmektedirler.

Donanım Teknik Servisimiz Tüm Bilgisayarlarda Orijinal Ürünler Tercih Ediyor

Donanım teknik servis firması olarak öncelikle işimizin kalitesini ve güvenilirliğini önemsemekteyiz ve bu bağlamda donanım teknik servisi firması olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz kadar hizmetlerimiz kapsamında tercih ettiğimiz tüm ürün ve yedek parçaların orijinal ve garantili ürünler olmasına da özen göstermeliyiz. Çünkü bizler de en az müşterilerimiz kadar cihazlarını önemseyerek onarım ve bakım işlemlerini yapmaktayız.

Donanım teknik servis hizmetlerimiz kapsamında ana kart, hard disk, RAM, monitör ve benzeri gibi parçaların değişmesi ya da bu parçalara yedek parça değişimi söz konusu olabilmektedir.

Bu gibi durumlarda sizlerden onay aldıktan sonra parça ve yedek parça değişim işlemi gerçekleşmektedir. Ürünlerde kullandığımız tüm yedek parça ürünleri orijinal ürünler olmakla birlikte aynı zamanda uzun ömürlü ve sizlere garanti verdiğimiz ürünler olmaktadır.

Donanım Teknik Servis Hizmetimiz İle Sizlere Neler Sunuyoruz?

Donanım teknik servis firması olarak sizlere kalite standartlarının üzerinde bir hizmet kapsamı sunmaktayız. Geniş bir kapsama sahip olan hizmetlerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış ve yeni müşterilerimiz için de müşteri memnuniyeti garantisi verdiğimiz geniş bir faaliyet çemberinden oluşmaktadır.

Donanım teknik servis hizmetlerimiz;

  • Bilgisayar kurulumu ve bilgisayar ile donanım parçaları arasında bağlantı kurma,
  • Ana kart, monitör, yazıcı, RAM, hard disk ve benzeri gibi aklınıza gelebilecek tüm donanım sorunlarının onarımını yapma,
  • Periyodik olarak bilgisayar cihazlarınızın donanım bakımlarını gerçekleştirme,
  • Sıfır, kaliteli, orijinal ve garantili donanım ürünlerini temin etme gibi geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır.

Sizler de bilgisayarınızı profesyonel olan emin ellere bırakmak istiyor iseniz donanım teknik servis hizmetlerimiz ile istediğiniz her an hizmetinizdeyiz.