TABLET TEKNİK SERVİS

TABLET  TEKNİK SERVİS

Tablet teknik servis hizmet alanı; ergonomik bir yapıya sahip olan, kolay kullanımı ve taşınması neticesinde günlük hayatta ya da iş hayatında pratik bir şekilde kullanım imkanı sağlayan tabletlerin bu denli geniş bir kullanım alanına yayılmaya başlaması ile ihtiyaç duyulan önemli bir hizmet alanlarından bir tanesi olmuştur.

Çalışan insanlara sunum yapabilme, iş ve mail takip edebilme gibi imkanlar sağlaması tablet kullanımını yaymaya başlarken ne yazık ki tablet arızalarının da artmasına ortam hazırlamıştır.

Tablet tamir denildiğinde insanlar haklı olarak güvenilir ve kaliteli firma arayışına girmektedir. Firmamız ise insanların öncelikle bu arayışına cevap vermek üzere sektörde tablet tamiri hizmeti sunan ender kurumsal firmaların başını çekmektedir.

Profesyonel çözüm destekleri çerçevesinde hizmet veren firmamız, sizin için en doğru en etkili ve aynı zamanda da en kaliteli çözüm önerilerini maliyeti düşük bir şekilde sizin çıkarlarınızı düşünerek sizlere sunmaktadır.

Tablet Tamir Gerektiren En Sık Arıza Sorunları

Tablet tamir gerektiren tablet cihazlarında oldukça çok arıza görülmektedir. Bu arızaların temelinde elbette çoğu zaman kullanıcı hataları ve ihmalkarlıkları da yatabilmektedir. Mesela; tabletinizin sağlığı açısından şarjdayken tabletinizi çalıştırmanız ve kullanmanız doğru değildir. Bu davranış beraberinde birçok tablet arızasını da getirmektedir.

Tablet tamir gerektiren en sık arıza şikayetleri;

  • Ekranın kırılması ya da çatlaması,
  • Şarj soketinin deforme olması ya da tamamen kopması,
  • Adaptör arızaları neticesi ile tabletin şarj olmaması,
  • Batarya ömrünün tükenmesi,
  • Sistemin yavaş işlemesi ya da tamamen çökmesi gibi durumlar maalesef ki tabletler üzerinde en çok rastlanılan sorunlar olmaktadır. Dolayısıyla da tabletinizi itinalı ve özenli kullanmanız bu sorunların büyük bir kısmını engellemiş olacaktır.

Tablet Tamir Hizmetlerimiz Nasıl İlerliyor?

Tablet tamir hizmetlerimiz öncelikle sizlerden gelen talep ve istekler doğrultusunda şekillenmektedir. Arızalı ya da bakıma ihtiyaç duyan tabletinizi bizlere ulaştırdıktan sonra profesyonel ekiplerimiz öncelikle tabletinizi inceleme altına alıp sorunun kaynağına inmektedirler.

Sorunu saptadıktan sonra sizinle irtibata geçen ekiplerimiz, sizden onay alırsa şayet tabletinizin tamir işlemlerini gerçekleştirerek tabletinizi sorunsuz ve aynı zamanda da güvenli bir şekilde size ulaştırmaktadır.

Tablet tamir firmamız, hiçbir tamir işleminde siz müşterilerimizden onay almaksızın tablet üzerinde onarım, bakım ve benzeri gibi hiçbir işleme başlamamaktadır. Profesyonelliğin üst sınırlarını aşmış olan firmamız, güvenli bir tablet tamir servisi için sizleri beklemektedir.